Projděte se Barcelonou za 2 minuty

Originální videoprezentace katalánské metropole

Barcelona, park Güell Zdroj: www.summittour.cz

Rádi byste se vydali do Barcelony, ale nejste si jistí, co vás tam čeká a jestli to za to stojí? Originální videoprezentace britského fotografa vás přesvědčí, že Barcelona je dobrá volba.

Rob Whitworth je britský fotograf, který pro katalánskou centrálu cestovního ruchu vytvořil dvouminutové video, které originálním způsobem zachycuje ty nejdůležitější památky Barcelony. Ve virtuální procházce nechybí středověká čtvrť Barri Gotic, Gaudího katedrála Sagrada Família, přístav, divadlo Gran Teater del Liceu či muzea Museu Nacional d'Art de Catalunya a Museu D'Historia De Barcelona.

Video, které Whitwortha stálo 363 hodin práce, získalo první místo na soutěži Timelapse Showfest 2014.

Jestliže se vám video líbilo natolik, že o návštěvě Barcelony uvažujete, podívejte se na nabídku poznávacích zájezdů do Barcelony

Mohlo by vás zajímat...

  • 15 nejkrásnějších hradů Španělska

    Není žádným tajemstvím, že Španělsko oplývá mnoha kulturními a historickými památkami. Na jeden typ památek - hrady - se zaměřil cestovatelský server Skyscanner, který vybral 15 nejkrásnějších španělských hradů.
  • Seznam francouzských památek UNESCO

    Francie je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací ne světě. Turisty lákají vyhlášená vína, skvělá kuchyně, Azurové pobřeží a více než 30 památek zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO.
  • Segovia: Fotka s akvaduktem nesmí chybět

    Chtěli byste se vydat za poznáváním Španělska, ale nevíte, který zájezd vybrat? Následující rozhovor by vám v tom mohl udělat jasno. Mezi zastávky poznávacích zájezdů patří také Segovia, zapsaná na seznam památek UNESCO.